piątek, 3 lutego 2017

Prezent na Walentynki dla Niego.

źródło
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Masz swoją druga połówkę lub kogoś z kim spędzisz ten dzień?

Wielu ludzi narzeka na Dzień Świętego Walentego ze względu na komercyjność z jaką jest związany. Niby mamy 365 dni w roku, a akurat 14 lutego wszyscy chcą zademonstrować, że nie są na tym świecie sami.

Przy przewracaniu oczami osób, które "rzygają tęczą" mają przesyt i nikogo przy boku, aby podzielić się tą przesłodzoną głupotą pokazywania światu jak pięknie być zakochanym.

Czy chcesz obchodzić Walentynki czy też nie, zawsze może pojawić się problem: co kupić chłopakowi z okazji 14 lutego?

Czasami jest to lizak, czekolada, buziak, wieczór we dwoje tak po prostu.
Ale bywa i tak, że prezenty są odrobinę większe lub już nie masz na nie pomysłu.

Pomogę Ci wymyślić coś, co możesz kupić/zrobić dla Niego. Jeśli chcesz, to skorzystaj z listy prezentów jakie stworzyłam z myślą o Dniu Chłopaka:

Prezent na dzień chłopaka. Ponad 10 pomysłów.

 A teraz coś nowego:

  1. Zabierz go na pizze lub kebab. Możliwe, że on będzie chciał Cię zabrać na jakieś jedzenie, ale zawsze możecie zrobić sobie tournee po restauracjach i barach. Nawet jeśli Twój chłopak twierdzi, że kawa i ciasto na które Cię zabrał, to wystarczające żarcie, jakiś fast food na pewno go ucieszy.
  2. Jeśli wiesz, że nigdzie będziecie wychodzić 14 lutego, sama zorganizuj wyjście: kino, gokarty, strzelnica: coś co zainteresuje Was oboje.
  3. Kup mu grę. Jest teraz wielki wybór co do gier planszowych, możesz wybrać taką dla dwojga lub większej liczby osób. Są też gry, które będą odpowiednie na walentynkowy wieczór, więc na pewno się spodoba.
  4. Płyta lub koszulka ulubionego zespołu, bilety na koncert, może to być odjazdowy kubek z idolem (nie koniecznie w ludzkiej postaci). Pamiętaj tylko, że jeśli już wcześniej dostał od ciebie kubek, nie kupuj drugiego, wystarczy.   
  5. Zabierz swojego chłopaka na łyżwy, potrafi czy nie, nic w zimowej kurtce nie powinno się stać. Jeśli nie masz lodowiska w promieniu 10 kilometrów zawsze możecie pójść na sanki z termosem gorącej kawy lub herbaty.  
  6. Niestety prawie każdy facet cieszy się z alkoholu. Jeśli nie masz nic przeciwko piciu, możesz pofatygować się o jakieś nietypowe piwo, może sprowadzane z innego kraju?
  7. Masaż i kolacja. Myślę, że świeczki i płatki róż możesz dodać dla siebie, ale pomyśl kiedy ostatni raz zrobiłaś chłopakowi masaż? Zróbcie sobie wieczór we dwoje, wyłączcie telefony, zaplanuj co będziecie robić i zrealizujcie wszystko na co macie ochotę.
A jeśli nie obchodzicie Walentynek jako święto, zawsze możesz kupić wielką czekoladę i możecie ją zjeść oglądając film oraz popijając wszystko winem, powodzenia :-)

A jeśli jesteś singielką proponuję tego dnia zrobić sobie dobrze, jakieś pudełko lodów, góra chipsów, ploty z koleżanką, dzień relaksu.

Tylko nie idź do kina, tam są tłumy zakochanych (i nie tylko) par.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz