wtorek, 24 stycznia 2017

Prezent na Walentynki Dla Niej.

źródło
Kobiety są płcią troszeczkę skomplikowaną. Nawet jeśli jesteście parą i umówiliście się, że nie będziecie robić sobie prezentów z okazji Walentynek, to i tak róża lub czekolada sprawi Twej Lubej ogromną radość. Zobaczysz, będzie cieszyć się jak dziecko.

I usłyszysz tekst, że nie trzeba było i miało być bez prezentów (ale to nie do końca prawda).

Postawi Ci jednak ogromnego plusa.

Co zatem możesz dać dziewczynie na Walentynki jak nie masz pomysłu, ale za to duże chęci? Już podpowiadam!


Prezent na Walentynki Dla Niej:
  1. Kwiaty. Bukiet, jedna lub trzy róże, doniczkowy... nie ważne. Zadbaj tylko, aby to był kwiat kwitnący. Tak, dla ciebie to strata kasy na jakiś badyl, który zaraz zwiędnie, a kobieta kwiaty traktuje prawie jak biżuterie.
  2. Jak wyżej: biżuteria. I nie, nie musisz wydawać milionów. Są różne strony internetowe oferujące dosyć tanie srebrne lub złote świecidełka  np. www.viadem.pl  Postaraj się nie kupować ozdób z sieciówek, takie kupi sobie sama, a Ty masz pewność, że nic nie odpadnie i nie zacznie szarzeć jak weźmiesz metal szlachetny.
  3. Kosmetyki. Perfumy, to nie jest jedyna rzecz jaką można kupić kobiecie. Kosmetyków nigdy dość. Jak nie chcesz "strzelić sobie w kolano" złym wyborem, to weź coś uniwersalnego jak balsam do ciała, pomadka do ust, sól do kąpieli, jak ma wannę to kulę do kąpieli o taką , lakier do paznokci, olejek arganowy, kokosowy lub inny. Spytaj pani w sklepie, na pewno coś doradzi.
  4. Słodycze. O ile Twoja kobieta nie jest na ścisłej diecie, to coś czekoladowego zawsze jest dobrym wyborem. Z okazji Walentynek możesz pokusić się o jakąś czekoladę z wyższej półki, zapewne też na tym skorzystasz.
  5. Książka. Nawet jeśli Twoja luba nie jest zwolenniczką czytania, są różne świetne poradniki. Ostatnim hitem jest "Sekrety urody Koreanek". W księgarniach jest tego sporo, coś o diecie, ćwiczeniach, DIY itd.
  6. Kolacja. Najlepiej zrobiona samodzielnie, no wiesz: wino świece, jeden kwiatuszek, może być zwykłe spagetti (na pewno sobie poradzisz, nic prostszego), na deser ciasteczko czy lody. Zobaczysz będzie pamiętać to całe życie i wszystkie jej koleżanki będą miały dość opowieści jakiego cudownego chłopaka ma Twoja dziewczyna. 
  7. Karta podarunkowa do konkretnego sklepu, księgarni, na masaż, do kosmetologa itd itp. To będzie strzał w dziesiątkę, jeśli chociaż minimalnie Twoja kobieta dba o siebie.
To wszystko co zostało wyżej zapisane jest podstawą z której 95% kobiet wyjdzie bardzo zadowolonych. Tak naprawdę niewiele potrzeba, aby dogodzić kobiecie, na pierwszym miejscu jest jednak pamięć i chęć świętowania tego "święta".
Czasem wystarczy zwykły lizak w kształcie serca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz