wtorek, 3 stycznia 2017

Ćwiczenia na brzuch które możesz wykonywać w domu.

Rzeźba na brzuchu to moja pięta Achillesowa, ale wiem że nie jestem w tym osamotniona. Mięśnie brzucha (szczególnie dolny odcinek) są bardzo oporne jeśli stosuje się same ćwiczenia bez diety.
I nie chodzi o to, że nie można wyrzeźbić tych mięśni, tylko po prostu nie będzie ich widać spod warstwy tłuszczu.

Brzuch najlepiej ćwiczyć co drugi dzień, żeby dać mu czas na regenerację. Na siłowniach króluje pomysłowość, znajdziesz raptem trzy maszyny, które możesz wypróbować. Zazwyczaj wszyscy ćwiczą na macie lub wiszą na drążku.

Jeśli jednak nie po drodze Ci na siłownię, a robienie brzuszków w domu Cię nudzi, mam dla ciebie propozycję z youtube.com, jest tam kilka fajnych filmików, które pomogą zadbać o Twoje mięśnie brzucha.

Nie wiem czy już znasz Blogilates, ale dla mnie dziewczyna jest świetna! Polecam, tym bardziej że ćwiczenia są uniwersalne i proste w wykonaniu.
BLOGILATES

A tutaj jest krótki 5 minutowy trening brzucha (z naciskiem na dolną część- czyli też mięsień biodrowo-lędźwiowy). Jak już czujesz, że nie dajesz rady, to akurat kończy się seria. Nie ma monotonii, a trening prowadzony jest przez chłopaka (bez koszulki!).
TRENUJ Z MĘŻCZYZNĄ

Teraz przedstawiam Wam trening Victoria Secret Rebecca Louise. Bardzo lubię z nią ćwiczyć, jest pełna energii. Cały trening trwa 20 minut i nie jest tylko w leżeniu, ale w różnych płaszczyznach, więc można dodać rozgrzewkę i relaks na koniec i nie trzeba robić dodatkowego treningu.
CHCESZ BYĆ JAK MODELKA VICTORIA SECRET

A tu kolejny trening Rebeccy, ten jest znacznie krótszy, trwa tylko 10 minut, polecam spróbować, dla mnie jest prawie relaksujący.
PŁASKI BRZUCH

Można też ćwiczyć z komputerem. To nie jest nudny trening, wręcz przeciwnie, w ciągu 8 minut czuje się każdy mięsień brzucha. 8 min ABS Workout ma 3 różne poziomy. Level 1 jest dla każdego, ale nie oznacza to, że ktoś kto ma wyrobione mięśnie brzucha nic nie poczuje w trakcie tego treningu.
8 MINUT ABS.

Jest oczywiście mnóstwo treningów dotyczących ćwiczeń na mięśnie brzucha, jednak wybrałam moje ulubione, które według mnie działają bardzo dobrze. Specjalnie nie wpisywałam Mel B, Natalii Gackiej, Ewy Ch. itd ponieważ ich filmiki można znaleźć wpisując frazę "brzuch" gdziekolwiek w internecie.
Sprawdźcie treningi z listy i powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz