czwartek, 23 marca 2017

Airbnb - czy wiesz co to jest?

Nie wiem czy już słyszeliście o takim portalu jak Airbnb, czyli o stronie, która zrzesza różne miejsca noclegowe z całego świata za bardzo fajne ceny. Coś jak strona poświęcona prywatnym mieszkaniom oddawanym na użytek ludzi, którzy lubią podróżować po świecie. Zamiast wynajmować hotel, wynajmujesz pokój lub całe mieszkania i masz je na własność przez kilka dni.

Wiem, wiem, brzmi dosyć podejrzanie i nierealnie, żeby jeździć po różnych kontynentach i spać po obcych domach, żeby standard się zgadzał i żeby jeszcze było tanio. A jednak tak jest.

Możesz też zostać wynajmującym, jeśli masz wolne pokoje, lub czas, aby wynajmować mieszkanie.

Jak to działa?
Szukając mieszkania, musisz być zalogowany na ich stronie airbnb.pl , podajesz kilka zdań o sobie (aby wynajmujący też mógł cię poznać i zaufać), a także akceptujesz regulamin w którym będziesz wszystkich szanować i nie będziesz nikogo obrażać. Wybierasz miejsce docelowe i jedziesz!

Co najfajniejsze, coraz więcej polskich miast jak i wsi dołącza się do strony airbnb, aby zaoferować swoje mieszkania (zazwyczaj bardzo ładne).

Jeśli nie ufasz tej stronie, nie jesteś przekonany, nie planujesz podróży w tym roku i tak mam dla ciebie dobrą wiadomość.

Jeśli zarejestrujesz się z mojego kodu www.airbnb.pl/c/milenaw355  w TYM momencie dostaniesz aż 100 złotych na swoją pierwszą rezerwację! Jest ona ważna przez rok. Jeśli nie wykorzystasz zniżki nic się nie dzieje, nie ma ukrytych kosztów, rejestracji podczas której przychodzi do ciebie milion ofert na email. Nic z tych rzeczy, Cena tej zniżki zmienia się według kursu dolara, ale znając życie już lepiej nie będzie, ponieważ przez kilka ostatnich miesięcy, za kod dostawało się 60 zł.

Rejestracją nic nie stracisz, a może zyskasz jeśli jednak zdecydujesz się na wakacje?

Zobacz ofertę w Gdyni, w tym momencie koszt noclegu dla 4 osób to 99zł!

Fajne jest to, że jeśli Ty się zarejestrujesz na ich stronie i dostaniesz pieniążki, możesz zaprosić swojego chłopaka/przyjaciółkę/kogoś z rodziny i ta osoba dostanie od ciebie taką zniżkę. Czyli jadąc na dłużej w większej grupce ludzi wyjazd wychodzi za półdarmo!

Zobacz, na Malediwach koszt nocy dla 6 osób to 224zł. Wychodzi nie całe 38zł/noc na osobę, to taniej niż nad polskim morzem!

Co ja z tego mam? Dopóki gdzieś nie pojedziesz i nie wystawisz pozytywnej opinii, nie mam nic. Więc dziele się tym kodem, ponieważ sama go wzięłam od fajnej blogerki, a może gdzieś pojadę i ona dostanie za mnie pieniążki?

A może Portugalia? Za 4 osoby trzeba zapłacić tylko 135zł/noc! 

Trzeba sobie pomagać ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz