poniedziałek, 5 grudnia 2016

7 pomysłów na prezent pod choinkę dla taty.

Są takie osoby z którymi nigdy nie ma problemu jeśli chodzi o prezenty, wiesz co możesz im podarować za każdym razem. Nie wiem jak mają inni, ale mnie dużo łatwiej jest kupić coś dla (obojętnie jakiej) kobiety niż dla mężczyzny.

Czy macie przed świętami problem co kupić tacie pod choinkę? Kolejna woda po goleniu i skarpetki stają się monotonne i zwyczajne, a pomysłów brak. Postaram się pomóc.

 

7 pomysłów na prezent pod choinkę dla taty:


1. Coś co kolekcjonuje. Po pierwsze pomyśl: czym interesuje się Twój tata? Może zbiera znaczki, nietypowe monety, zegarki lub białą broń (tak, zdarza się i to)? Jeśli nie jesteś przesądny możesz kupić wszystko, tylko musisz znać swojego ojca.
2. Prawie każdy mężczyzna, to majsterkowicz, więc można poszukać w dziale, gdzie znajdują się podręczne wkrętarki, zestaw kluczy lub inne niezbędne sprzęty (można popytać sąsiada lub wujka czy czegoś nie brakuje). Są teraz fajne wielofunkcyjne scyzoryki, albo karty ninja.
3. Coś elektronicznego jak maszynka do golenia, podgalarka, maszynka do włosów. Jest to zawsze przydatny prezent, ponieważ zarost u mężczyzn rośnie bardzo szybko, a jeśli Twój tata nie zapuszcza włosów i brody, to zapewne często używa maszynki lub biega do fryzjera.
4. Pasek do spodni. Niby wydaje się oklepane, ale zazwyczaj mężczyźni mają dwa paski: jeden w którym chodzą codziennie i drugi do garnituru. Może czas sypnąć się na porządny skórzany lub firmowy pasek do spodni? Większość mężczyzn nie wyjdzie z domu bez tego dodatku, ponieważ mają inną budowę ciała niż kobiety i wiecie, gubią spodnie.
5. Karnet. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo możliwości, można kupić degustację win, piwa, przejażdżkę Ferrari lub w czołgu, wystarczy poszukać w internecie, a możliwości są niezliczone.
6. Coś na papierze. Może Twój tata lubi czytać książki? Jeśli nie, to masz jeszcze do wyboru przewodniki, atlasy samochodowe lub kalendarze i organizery. Praktyczne i godne polecenia.
7. Model do sklejania. Wszyscy mówią, że mężczyźni to duże dzieci, więc widocznie znajdziemy w tym ziarnko prawdy. Jest mnóstwo sklepów z gadżetami dla chłopców i mężczyzn, może tam znajdziesz prezent dla taty? Sprawdź na przykład toys4boys jeśli nie będzie tam prezentu, to może chociaż coś Cię zainspiruje. Pomyśl też o łamigłówkach, mężczyźni uwielbiają rozwiązywać zagadki.

Święta coraz bliżej, czas rozejrzeć się za prezentami, żeby zaoszczędzić sobie paniki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz