wtorek, 11 października 2016

5 rzeczy które spotykają Cię w życiu codziennym, a Ty nie koniecznie sobie z nimi radzisz.

Każdy człowiek jest inny, jednak są sytuacje w których wszyscy reagują podobnie, jak nie identycznie- irytacja. Możemy spotkać kilka różnych rzeczy, które nas denerwują, ponieważ nie wiemy jak sobie z nimi radzić, a zdarzają się zbyt często w życiu codziennym.

Przekażę Wam dziś 5 porad jak poradzić sobie z pewnymi rzeczami lub "sytuacjami":

1. Gdy na Twoim kubku zostaje osad po herbacie i ciężko Ci się go pozbyć, nawet gdy zużywasz pół butelki płynu do naczyń, jest na to sposób. Wystarczy, że poczekasz aż kubek przeschnie i przetrzesz go wewnątrz suchym papierem ręcznikowym. Większość osadu zejdzie od razu. A uwierzcie mi, mam taki kubek co wstyd go pokazać, domyć się nie da. Ten sposób działa.

2. Kopiący prąd. Strasznie mnie irytuje, gdy nie mogę dotknąć samochodu, metalowej klamki lub innych rzeczy z tego surowca, ponieważ mam uczucie, że "kopnął" mnie prąd. Jest na to rada: jeśli masz przy sobie klucze, to dotknij nimi danego przedmiotu który Cię "kopie", a dopiero później połóż swoją dłoń. Miła niespodzianka, gdy nic się nie dzieje.

3. Jesień to czas zbiorów orzechów włoskich i laskowych. Jeśli masz problem z rozłupaniem orzecha, ponieważ posiadasz tylko młotek, a chciał byś mieć wszystkie palce, na to też znajdzie się rada. Jako podstawkę weź kapsel po piwie (lub oranżadzie, coli itd), wtedy z łatwością rozłupiesz orzechy nie robiąc sobie krzywdy .

4. Gdy masz problemy z czkawką i (niestety) wstrzymywanie powietrza, szklanka wody ani nic innego nie działa, jest na nią sposób. Co prawda średnio przyjemny, ale działa. Weź łyka wody i postaraj się go niedokładnie połknąć wisząc głową w dół (można to zrobić "w kucki" lub zwisając z kanapy). Co oznacza niedokładnie? Jeśli woda wyleci Ci nosem, czkawka przejdzie od razu. Polecam stosować tylko w ekstremalnych sytuacjach jeśli nic innego nie pomaga.

5. Jak co roku zima zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy mają to szczęście, że nie marzną w zimowe wieczory, gdy przychodzą mrozy. Niestety gorzej mają zmarzluchy, ale jest coś co Ci pomoże- pij krwawnik. Picie ziół zawsze ma swoje plusy, ponieważ to naturalne środki lecznicze. Regularne herbatki z krwawnika mogą sprawić, że już nigdy nie będziesz marznąć, gdy temperatura spada. Warto sprawdzić prawda?

Niestety krwawnik jest gorzki i nie smaczny, ale za to pomaga na bóle menstruacyjne, hamuje obfitość krwawienia, pomaga na grypę oraz przeziębienie, łagodzi żylaki i ma wiele innych pozytywnych skutków związanych w krwią.

Nie pozostało nic innego, jak wypróbować powyższe sposoby jeśli masz ochotę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz